Compass • Protiskluzová podložka SILICON GRANDE černá

Produkt nemá žádné parametry.

• Zatím jsem nepoužil.
  • , zakoupeno v AUTO HOTAREK

Zřejmě jsem něco udělal špatně, jako soudruzi v NDR (známá hláška z filmu Pelíšky). Zatím mi podložka nedrží, jak by měla. Místo k povrchu na autě se spíše lepí na prsty. Budu zřejmě muset přistoupit k omývání mýdlovou vodou?!

Dobrá přilnavost.

Produkt nemá žádné parametry.

Protiskluzová podložka do auta (černá) Silikonová protiskluzová podložka do auta dosahuje vysoké přilnavosti i na šikmé ploše palubní desky. Zajišťuje předměty jako např. mobilní telefon, navigace, klíče nebo brýle proti pohybu na plaubní desce. Díky výřezum v bocích slouží protiskluzová podložka také jako stojánek na telefon nebo navigaci (viz. fotogalerie). Díky výřezům ve spodní a horní části podložky nepřekáží napájecí kabel při dobíjení telefonu nebo navigace. Před umístěním protiskluzové podložky do auta je třeba se přesvědčit, že povrch palubní desky je zbaven prachu. Při ztrátě přilnavosti doporučujeme podložku omýt vlažnou vodou a saponátem. Efekt přilnavosti se opět obnoví. Vnitřní rozměry podložky: 7,5x13 cm.

• Zatím jsem nepoužil.

Dobrá přilnavost.

• , zakoupeno v AUTO HOTAREK

• dost lepí i vrchní část,myslela jsem , že bude lepit jen ta spodní
  • , zakoupeno v AUTO HOTAREK

Myslel jsem ze vrchní část je silnější materiál, takže co na to polozim a vezmu, vezmu i s podložkou

• , zakoupeno v AUTO HOTAREK

Nějaká gelová podložka, lepící se ke všemu... nevhodně jsem objednal a hned z auta vyhodil.

mámho týden

Zatím dobře drží.

• Perfektne drzi
    • Pri vysokych teplotach v lete se "tavi" a rozteka
  • , zakoupeno v AUTO HOTAREK

• neni moc foremna, lepi až moc.